Siber Güvenlik Kariyeri Hedeflerinize Rota Çizecek Etkinlik: Siber Güvenlikte Özel Sektör – Akademi İşbirliği ve İstihdam

13 Eylül tarihinde, Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi, Türkan Şoray Konferans Salonunda gerçekleştirilecek etkinlikte; siber güvenlik sektörünün önde gelen isimleri, bilişim teknolojilerinin en parlak uzmanlık alanlarının başında gelen siber güvenlik alanındaki akademik eğitim, uzmanlaşma ve özel sektör imkanlarını masaya yatıracak. 

Minhac Çelik (Siber Bülten) moderatörlüğünde gerçekleştirecek panelde, siber güvenlik sektöründe tecrübe edinmiş ve adını duyurmuş isimler, Can Demirel (Takım Lideri, Biznet),Celil Ünüver (CEO, Trapmine), Dr. Süleyman Özarslan (Co-founder, Picus Security),Bahtiyar Bircan (Direktör, Barikat Akademi), bilişim teknolojileri alanında geleceğin en geçerli meslekleri arasında yer alacak olan siber güvenlik uzmanlığı için üniversitelerin ve şirketlerin uygulayabileceği modelleri tartışacak. Bununla birlikte konuşmacılar, siber güvenlik sektöründe daha etkili bir üniversite ve özel sektör işbirliği oluşturulması için gereken adımları değerlendirecekler.

Bu etkinlik; bilişim teknolojileri alanında yaşanan gelişmeleri takip eden, sektör ve akademiye ilişkin soruları olan ve siber güvenlikte kariyer yapmak isteyen kişilerin kariyer rotası oluşturmalarına büyük katkı sağlayabilir.

Etkinlik tarihi ve saati: 13 Eylül 2018 / 19:00- 21:00

Etkinlik yeri: Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi, Türkan Şoray Konferans Salonu, Beşiktaş Caddesi, İstanbul, İstanbul 34353 Haritada Bak

Kaynak: Eventbrite

 

 

Sevde Çakmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir