Hakkımızda

Türkiye’nin siber güvenlik konusundaki öncü platformu Siber Güvenlik 101’tesiniz!

Gün geçtikçe hayatımızı dijitalleştiriyoruz. Artık en önemli işlemlerimizde bile bilgisayarlarımızdan veya telefonlarımızdan saniyeler içerisinde sonuca ulaşabiliyoruz. İnternetin hayatımızı kolaylaştırdığı tartışılmaz bir gerçek ama internete koşulsuz güven duyabilir miyiz?

Siber Güvenlik 101, dünyadan ve ülkemizden siber güvenlik konulu haber ve içerikleri, anlaşılır bir dille aktaran bir haber platformudur. Siber güvenlik hakkında bilinmesi gereken konuları araştıran Siber Güvenlik 101, açıklayıcı ve bilinçlendirici bir içerik kaynağıdır.

Siber Güvenlik101, uzun süredir dijital pazarlama, nöro pazarlama, dijital dönüşüm, gelecek trendler, inovasyon konularında hizmet veren ajansları ile sektöre hizmet veren, büyük kurumlara danışmanlık yapan, eğitim veren, yazan ve konuşan Dr. Sertaç Doğanay’ın, hayata geçen hayallerindendir.

Fikir ve görüşlerinizi, bizimle paylaşırsanız kendimizi geliştirmemize önemli yardımda bulunmuş olursunuz. info@siberguvenlik101.com adresine her türlü düşüncenizi ve talebinizi iletebilirsiniz.